در انتشارات سوره مهر

زندگینامه طاهره صفارزاده و آقا سید احمد خمینی منتشر می شوند

20 مرداد 1392 08:21 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 5 با 1 رای
زندگینامه طاهره صفارزاده و آقا سید احمد خمینی منتشر می شوند
کتاب‌های زندگینامه سیداحمد خمینی و طاهره صفارزاده، به عنوان دو شخصیت انقلابی از مجموعه «شخصیت‌های مانا» و از سوی انتشارات سوره مهر مراحل صفحه‌آرایی را سپری می‌کنند.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، دو کتاب درباره زندگینامه‌ شخصیت‌های انقلابی تاثیرگذار از سوی انتشارات سوره مهر مراحل طراحی جلد و صفحه‌آرایی را سپری می‌کنند.

این کتاب‌ها به زندگینامه سیداحمد خمینی و  طاهره صفارزاده اختصاص یافته‌اند و به ترتیب از سوی جواد کامور بخشایش و ذبیح‌الله حبیبی‌نژاد نوشته شده‌اند.

سید احمد خمینی، فرزند امام خمینی(ره) است که همراهی‌اش با رهبر کبیر انقلاب در سال‌های منتهی به انقلاب اسلامی او را در ردیف چهره‌های انقلابی قرار داده است.

طاهره صفارزاده نیز از شاعران آیینی و انقلابی است که به دلیل سرودن شعر‌ «مقاومت انقلابی» در سال 1355 از دانشگاه اخراج شد. تاسیس کانون فرهنگی نهضت اسلامی از اقدامات وی محسوب می‌شود. صفارزاده در سال 2006 از سوی سازمان نویسندگان آسیا و آفریقا به عنوان شاعر مبارز و زن نخبه دانشمند مسلمان برگزیده شد.

در مجموعه 100 جلدی «شخصیت‌های مانا» به زندگینامه شخصیت‌هایی پرداخته می‌شود که در صد سال اخیر بانی فعالیت‌های مهمی در زمینه‌های علمی، سیاسی، فرهنگی و... بوده‌اند. هر مجلد از این مجموعه در 100 صفحه و به‌گونه‌ای نوشته می‌شوند که برای جوانان خواندنی و جذاب باشند.


کانال تلگرام شهرستان ادب در کانال شهرستان ادب با ادبیات به روز باشید شهرستان ادب تلگرام

تصاویر پیوست
  • زندگینامه طاهره صفارزاده و آقا سید احمد خمینی منتشر می شوند
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

تازه ها

پر بازدیدترین ها

پر بحث ترین ها