موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب
Menu
با حضور حمیدرضا شاه‌آبادی و فیروز زنوزی جلالی

نشست تخصصی «چالش خاطره و رمان در ادبیات داستانی» در شهرستان ادب برگزار می شود

03 اسفند 1393 18:45 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 2.5 با 2 رای
نشست تخصصی «چالش خاطره و رمان در ادبیات داستانی» در شهرستان ادب  برگزار می شود

شهرستان ادب: هفتمین نشست از سلسله نشست های تخصصی گروه داستان موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب ، به بررسی «چالش خاطره و رمان در ادبیات داستانی» اختصاص دارد. در این نشست تخصصی آقایان حمیدرضا شاه‌آبادی و فیروز زنوزی جلالی، از نویسندگان و پژوهشگران مطرح عرصه‌ی داستان به سخنرانی خواهند پرداخت.

 این نشست سه شنبه، 5 اسفند از ساعت 16 الی 18 در محل موسسه شهرستان ادب به نشانی خیابان شریعتی بالاتر از سه راه طالقانی، روبروی سینما صحرا، پلاک 168 برگزار می شود.

فیروز زنوزی جلالی از جمله نویسندگان مطرح کشور است که در سال 1387  برای کتاب قاعده بازی موفق به دریافت جایزه جلال آل احمد شد. وی همچنین جوایز متعددی از جمله قلم زرین ادبیات داستانی را در کارنامه خود دارد. حمیدرضا شاه آبادی، نویسنده و پژوهشگر صاحب نام کشور، متولد 1346 در تهران است که از جمله آثار او می توان به نماز سبز، آن جمعه و زیر بار ستم نمی کنیم زندگی اشاره کرد که در دهه 70 به چاپ رسیده اند. از جمله فعالیت های فرهنگی وی می توان به مدیریت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرد. 

لازم به ذکر است پیش از این نشست‌های تخصصی ادبیات دینی، ادبیات روستایی، ادبیات سیاسی، تاثیر اسطوره ها و کهن الگوها بر ادبیات داستانی، موانع رشد رمان در ایران و جوهر رمان در نسبت با جامعه و انسان ایرانی در موسسه‌ی شهرستان ادب برگزار شده بود.کانال بله شهرستان ادب
کانال تلگرام شهرستان ادب در کانال شهرستان ادب با ادبیات به روز باشید شهرستان ادب تلگرام

تصاویر پیوست
  • نشست تخصصی «چالش خاطره و رمان در ادبیات داستانی» در شهرستان ادب  برگزار می شود
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.