موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب
Menu
اثر اعظم سعادتمند

لیلی آذر در جلسه نقد «یک ماه، یک کتاب»

24 تیر 1397 01:29 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
لیلی آذر در جلسه نقد «یک ماه، یک کتاب»

شهرستان ادب: سلسه جلسات «یک ماه، یک کتاب» به همت مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری با مدیریت فریبا یوسفی هر ماه در حوزه هنری برگزار می‌شود. تاکنون هفده جلسه از این برنامه برگزار شده است. در هفدهمین جلسه «یک ماه ، یک کتاب»  کتاب «۶۴۱۰ روز تنهایی» سروده پونه نیکوی با حضور غلام‌رضا طریقی، کبری موسوی‌قهفرخی و فريبا يوسفى مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در هجدهمین جلسه «یک ماه، یک کتاب»، قرار است کتاب «لیلی آذر» اثر اعظم سعادتمند مورد بحث و بررسی قرار گیرد. اعظم سعادتمند کارشناسی فیزیک دارد و هم اکنون دانشجوی مقطع ارشد تصوف و عرفان اسلامی است .وی فعالیت ادبی حرفه ای خود را از سال 82 و با حضور در انجمن شعر قم آغاز کرده است. «لیلی آذر» که توسط انتشارات شهرستان ادب منتشر شده، سومین مجموعه غزل سعادتمند است که امسال نامزد جایزه ادبی پروین اعتصامی شده است.  سعادتمند مجموعه شعر «باران پس از برف» را سال ۹۰  و «گنجشک‌های پاییز» را در سال۹۴ منتشر کرد.

گفتنی است، جلسه نقد و بررسی کتاب «لیلی آذر» با حضور سید اکبر میرجعفری، سودابه مهیجی، فريبا يوسفى شنبه، 23 تیر در سالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزار خواهد شد.کانال شهرستان ادب در پیام رسان ایتا کانال بله شهرستان ادب کانال تلگرام شهرستان ادب
تصاویر پیوست
  • لیلی آذر در جلسه نقد «یک ماه، یک کتاب»
امتیاز دهید:
نظرات

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.