موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب
Menu

دوره آموزشی تخصصی ترانه، تصنیف و سرود به صورت برخط برگزار می‌شود

06 اسفند 1399 16:04 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
دوره آموزشی تخصصی ترانه، تصنیف و سرود به صورت برخط برگزار می‌شود

شهرستان ادب: دوره آموزشی تخصصی ترانه، تصنیف و سرود به صورت برخط به همت مرکز موسیقی حوزه هنری و با همکاری موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب برگزار خواهد شد.

این دوره با هدف مهارت‌افزایی و ارتقای شناخت ادبی در زمینه سرایش ترانه، تصنیف و سرود برگزار می‌شود. مبانی ترانه‌سرایی، مبانی تصنیف‌سرایی، مبانی سرایش سرود، کلیدهای خلاقیت در ترانه‌سرایی و آسیب‌شناسی ترانه در روزگار ما، عناوین این مجموعه کلاس‌های تخصصی است که در قالب ۱۲ جلسه طی شش روز پیاپی از ۱۲ تا ۱۷ اسفند ماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این دوره که در نوع خود نخستین دوره است، فعال کردن نسل توانمندی از شاعران جوان کشور در حوزه تصنیف، ترانه و سرود است.

شرکت‌کنندگان این دوره گواهی حضور دریافت خواهند کرد و برگزیدگان دوره جواز عضویت در باشگاه تصنیف و ترانه مرکز موسبقی حوزه هنری را کسب خواهند کرد.

شاعران و ترانه‌سراهای برجسته‌ای چون سعید بیابانکی، محمدمهدی سیار، ابراهیم اسماعیلی اراضی، علیرضا بدیع و میلاد عرفان‌پور مدرسان این دوره شش روزه خواهند بود.

این برنامه در قالب طرح‌های آموزشی مکتب مهر حوزه هنری برگزار و در پایگاه اینترنتی مکتب مهر به نشانی http://www.maktabemehr.ir ثبت‌نام داوطلبان انجام خواهد شد.

کانال شهرستان ادب در پیام رسان ایتا کانال بله شهرستان ادب کانال تلگرام شهرستان ادب
تصاویر پیوست
  • دوره آموزشی تخصصی ترانه، تصنیف و سرود به صورت برخط برگزار می‌شود
امتیاز دهید:
نظرات

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.