موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب
Menu
با حضور حجه‌الاسلام محمدرضا زائری، مجید قیصری، علیرضا قزوه و...

مجموعه داستان «کجا بودی الیاس» (برای شهدای غواص) فردا رونمایی می‎شود

04 مهر 1395 00:47 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 5 با 2 رای
مجموعه داستان «کجا بودی الیاس» (برای شهدای غواص) فردا رونمایی می‎شود

شهرستان ادب: مجموعه داستان «کجا بودی الیاس» که به پیشگاه شهدای غواص تقدیم شده است، یک‌شنبه 4 مهر ماه در فرهنگسرای اندیشه رونمایی خواهد شد. در این برنامه، که از ساعت 16 تا 18 ادامه خواهد داشت، خانواده‌های این شهیدان حضور دارند، همچنین نویسندگان و شاعرانی چون حجه‌الاسلام محمدرضا زائری، مجید قیصری، علی‌محمد مودب و علی‌اصغر عزتی‌پاک نیز درباره این کتاب سخن خواهند گفت.

در حاشیه این رونمایی، دکتر علیرضا قزوه، شاعر نام‌آشنا در کنار دو شاعر جوان بشری صاحبی و سیده سارا شفیعی سروده‌های خود را برای حضار خواهند خواند. این اشعار پیش از این در کتاب «صد و هفتاد و پنج اقیانوس»، انتشارات شهرستان ادب، به چاپ رسیده بود، این مجموعه شعر نیز در پاسداشت حماسه غواصان شهید منتشر شده است.

«کجا بودی الیاس» که به پیشگاه شهدای غواص تقدیم شده است اثر گروه نویسندگان است و مجید قیصری، ابراهیم اکبری دیزگاه، مجید اسطیری، وجیهه علی‌اکبری سامانی، حامد جلالی، محمدقائم خانی، سید حسین موسوی‌نیا، مجید خادم، الهام سیدحسینی، سجاد خالقی و محمود مهدوی، هر کدام یک داستان به غواصان شهید مظلوم و حماسه‌ساز پیشکش کرده‌اند. این اثر تابستان امسال، در انتشارات شهرستان ادب به چاپ رسیده است.

فرهنگ‌سرای اندیشه، در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، پارک اندیشه واقع شده است و حضور در این رونمایی برای عموم علاقمندان ادبیات آزاد است.


کانال شهرستان ادب در پیام رسان ایتا کانال بله شهرستان ادب کانال تلگرام شهرستان ادب
تصاویر پیوست
  • مجموعه داستان «کجا بودی الیاس» (برای شهدای غواص) فردا رونمایی می‎شود
  • مجموعه داستان «کجا بودی الیاس» (برای شهدای غواص) فردا رونمایی می‎شود
امتیاز دهید:
نظرات

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.