موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب
Menu
سه شنبه 24 بهمن از ساعت 16

نقدو بررسی«در کلماتم باران می‌بارد» علیرضا قزوه در «عصر اثر»

21 بهمن 1396 17:25 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: با 0 رای
نقدو بررسی«در کلماتم باران می‌بارد» علیرضا قزوه در «عصر اثر»

شهرستان ادب: به گزارش گروه رسانه موسسه شهرستان ادب، سلسله جلساتِ «عصر اثر» که از زمستان 93 در موسسه فرهنگی ادبی شهرستان ادب شروع به کار کرده بود پس از چندین ماه توقف با رویکردی جدید فعالیت خود را آغاز کرد.

در دومین جلسه‌یِ دوره جدید «عصر اثر»، دکترسیدعلی موسوی‌گرمارودی، مصطفی علیپور و علی‌محمد مودب به نقد و بررسی کتاب «درکلماتم باران می‌بارد» علیرضا قزوه که دربردارنده تازه‌ترین شعرهای سپید این شاعر است می‌پردازند. مجری و کارشناس ثابت سلسله جلسات «عصر اثر» شعر محمدرضا وحیدزاده شاعر و منتقدِ جوان است.

گفتنی است که دوره‌یِ اول سلسله جلسات «عصر اثر» تنها به کتاب‌های شاخص منتشر شده در حوزه شعر اختصاص داشت و از این میان جلساتِ کتابهایِ: «گزیده اشعارِ علی معلم دامغانی»، «نیست‌انگاری و شعر معاصر» یوسف‌علی میرشکاک، «نِماشُم» مرتضی امیری‌اسفندقه، «لحظه جهان» قربان ولیئی، «فیض بوک» ناصر فیض، «آتش‌گردان» امید مهدی‌نژاد و «مذاکرات» مریم جعفری‌آذرمانی برگزار و با استقبال مخاطبان حوزه شعر و ادبیات روبرو شد. حال برگزار کنندگان جلسات «عصر اثر» در نظر دارند که در دوره‌یِ جدید این برنامه علاوه بر کتابهای حوزه‌یِ شعر به نقد و بررسی آثار منتشر شده در حوزه ادبیات داستانی نیز بپردازد. که در همین راستا در اولین برنامه «عصر اثر»، رمانِ «الفبای مردگان» از تازه‌ترین آثارِ هادی خورشاهیان توسط مصطفی جمشیدی و رضا جولایی از نویسندگان و منتقدان شناخته شده مورد نقد و بررسی قرار گرفت و با استقبال مخاطبان ادبیات مواجه شد.

در آخر اینکه جلسه نقد و بررسی مجموعه شعر «در کلماتم باران می‌بارد»  در روز سه شنبه بیست و چهارم بهمن ماه سال جاری از ساعت 16 در موسسه فرهنگی شهرستان ادب به نشانیِ تهران، خیابان دکتر شریعتی بالاتر از خیابان آیت‌الله طالقانی، روبروی سینما صحرا، پلاک 168 برگزار می‌گردد.

کانال بله شهرستان ادب
کانال تلگرام شهرستان ادب در کانال شهرستان ادب با ادبیات به روز باشید شهرستان ادب تلگرام

تصاویر پیوست
  • نقدو بررسی«در کلماتم باران می‌بارد» علیرضا قزوه در «عصر اثر»
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

تازه ها

پر بازدیدترین ها

پر بحث ترین ها