موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب
Menu
شهرستان ادب منتشر کرد:

فراخوان ثبت نام در اولین دوره «رمان کودک» مدرسه رمان

15 اسفند 1397 14:01 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 5 با 5 رای
فراخوان ثبت نام در اولین دوره «رمان کودک» مدرسه رمان

شهرستان ادب: فراخوان ثبت‌نام اولین دوره «رمان کودک» «مدرسه رمان» منتشر شد. متن این فراخوان ادبی به شرح زیر است:

«مدرسه‌ی رمان»ِ شهرستان ادب از میان نویسندگان جوان علاقمند به ادبیات کودکان، برای حضور در اولین دوره‌ی «رمان کودک» ثبت نام می‌کند.

برای ثبت نام و شرکت در این دوره‌ها، از نویسندگانی دعوت می‌شود که تجارب آغازین نوشتن را پشت سر گذاشته باشند و با اصول اولیه‌ی نگارش برای گروه‌های سنی کودک و نوجوان آشنا باشند.

مراحل ثبت نام در این دوره با رجوع به یکی از دو سایت «مدرسه‌ی رمان» یا «شهرستان ادب» و پر کردن فرم ثبت نام و ارسال کارنامه‌ی ادبی آغاز می‌شود. پس از بررسی‌ کارنامه‌ها، با ارسال طرح رمان، داوطلبان وارد مرحله‌ی بعد می‌شوند. طرح‌های رسیده توسط اساتید مدرسه بررسی می‌شوند و آثار منتخب، مجوز ورود به مرحله‌ی نهایی -که فرآیند یک‌ساله‌ی نگارش است- را پیدا می‌کنند. همچنین نویسندگان این دوره تخصصیِ مدرسه رمان از فرصت استفاده از دوره‌های آموزشی ماهیانه که با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران عرصه‌ی ادبیات کودک و نوجوان برگزار می‌شود نیز برخوردار خواهند بود.

قابل توجه است که نویسندگان باید طرح‌های خود را حداقل برای نگارش اثری سه جلدی – با توجه به حجم معمول برای رمان کودک - طراحی کنند. آثار به نگارش درآمده، پس از تایید اساتید مربوطه،‌ توسط انتشارات شهرستان ادب منتشر خواهند شد و به نویسندگان حق‌التالیف هر چاپ از آثارشان پرداخت می‌گردد.

گفتنی‌ست سرکار خانم «طاهره ایبد» و جناب آقای «احمد اکبرپور» اساتید نخستین دوره آموزشی نگارشی «رمان کودک» هستند که نگارش آثار زیر نظر آنان انجام خواهد پذیرفت.  مهلت ارسال کارنامه‌ی ادبی برای اولین دوره‌ی رمان کودک شهرستان ادب پانزدهم فروردین‌ماه 1398 می‌باشد. علاقمندان برای ثبت نام به نشانی‌های زیر مراجعه فرمایند:
shahrestanadab.com
madreseroman.com 

صفحه ثبت نام در اولین دوره «رمان کودک» مدرسه رمان

یادآوری می‌شود که «مدرسه رمان» وابسته به موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب، نخستین و تخصصی‌ترین مدرسه آموزش رمان در ایران است که در سال 1393 گشایش یافت. مدرسه رمان با مدیریت علی‌اصغر عزتی‌پاک تا به امروز چهار دوره موفق را در عرصه رمان بزرگسال پشت سر گذاشته است و پنجمین دوره رمان بزرگسالش نیز در حال برگزاری است.


کانال شهرستان ادب در پیام رسان ایتا کانال بله شهرستان ادب کانال تلگرام شهرستان ادب
تصاویر پیوست
  • فراخوان ثبت نام در اولین دوره «رمان کودک» مدرسه رمان
  • فراخوان ثبت نام در اولین دوره «رمان کودک» مدرسه رمان
  • فراخوان ثبت نام در اولین دوره «رمان کودک» مدرسه رمان
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.